Припій П-14-2мм (1пруток)
- Наявність: Є в наявності
Припій П-14, купити який рекомендується для паяння срібла, міді та мідних сплавів, є з'єднанням з міді, олова та фосфору. Матеріал застосовують для виконання міцних швів у калориферах, теплообмінниках, холодильній та кліматичній техніці, а також побутових змішувачів.
Ключові характеристики припою П-14
Основною перевагою, яка має припій мідно-фосфорний П-14 пруток, є можливість виконувати паяння без додавання флюсу. Також варто відзначити такі особливості припою:
- Широкий спектр застосування – за допомогою даного матеріалу можна поєднувати сталеві, мідні, бронзові та латунні метали, а також їх сплави;
- можливість виконувати паяння в газовому полум'ї при температурі 720-740 градусів та в печі при 800-820 градусах;
- висока міцність з'єднань від 290-320 МПа гарантує довговічність створених швів;
- зручна для виконання паяння форма у вигляді стрижнів, що також мінімізує витрату матеріалу.
Припій П-14 з флюсом не порушує структуру робочих поверхонь виробів, що дає можливість застосовувати його навіть за відновлення цілісності тонких металів. Тому його широко використовують у холодильній промисловості, у тому числі і при спаюванні антикорозійної сталі.
Якісний припій П-14 купити за доступною ціною пропонує інтернет-магазин "Супермаркет холоду". На нашому сайті можна придбати прутки поштучно або оптом з доставкою по всій території України.
| Загальні характеристики | |
| Особливість | з флюсом |
| Тип | Мідно-фосфорний |


